Elewacje drewniane

Elewacje drewniane wykonujemy z materiałów najwyższej jakości.

Gama produktów jakie są dostępne na rynku polskim nie spełniają odpowiednich norm, nie posiadają certyfikatów oraz mają zły wpływ na opinie jakie wywiera rynek budownictwa w Polsce. Użycie i zakup materiałów wysokiej jakości, odpowiedni montaż i impregnacja drewna zapewni nam oczekiwany efekt oraz pozwoli uniknąć błędów tak często spotykanych przy tego typu budowach.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę produktów dedykowanych do tego typu rozwiązań.

Co możemy zaproponować na elewację z drewna?

Drewno modyfikowane termicznie gdzie w asortymencie są takie gatunki jak:
Thermory thermo sosna skandynawska
Thermory thermo sosna bezsęczna
Thermory thermo jesion amerykański

Drewno egzotyczne, oraz elewacje z drewna modrzew syberyjski i modrzew europejski.

Zalety elewacji z drewna

Jeżeli chcemy by nasz dom wyglądał nowocześnie a zarazem nie wyróżniał się na tle otoczenia, doskonałą alternatywą jest elewacja z drewna. Podstawową zaletą elewacji drewnianej jest jej niepowtarzalny wygląd . Elewacje z drewna spełniają też funkcje izolacji termicznej, gdzie przy zastosowaniu odpowiednich materiałów izolacyjnych nasz budynek będzie spełniał parametry termoizolacyjne. Na każdym etapie budowy, służymy wiedzą i wsparciem technicznym oraz pomagamy przy doborze materiałów w tym: deska tarasowa, deska elewacyjna, elementy konstrukcji i ocieplenia obiektów.

Montaż elewacji z drewna

Nasza firma montuje elewacje z drewna od podstaw. Wykonujemy kotwiczenie, przygotowanie do montażu stelażu z drewna, montaż ocieplenia według norm jaki budynek ma posiadać (nasza firma zapewnia kompleksową realizację budowy). Do montażu elewacji drewnianej używamy tylko materiałów z atestem bądź takich jakie pozwolą nam na wystawienie gwarancji .